Administration och teknisk personal

Avd Admin utgörs av institutionens gemensamma administration.

Prodekan Per Franson per.franson@arch.kth.se
Prefekt Helena Mattsson helena.mattsson@arch.kth.se
     
     
Administrativt verksamhetsansvarig Petra Dahlström petra.dahlstrom@arch.kth.se
Personalhandläggare Ove Strind ove.strind@abe.kth.se
Personalredogörare Flora Bahram flora.bahram@arch.kth.se
Ekonom Ana Brené ekonomi@arch.kth.se
IT Andreas Billing it@arch.kth.se
Verkstad

Anna Eklund

Henrik Stålhandske

anna.eklund@arch.kth.se

henrik.stalhandske@arch.kth.se

Vaktmästeriet Julio Cabrera vaktmasterie@arch.kth.se
Informationsansvarig Carin Österlund infomaster@arch.kth.se
     
Till sidans topp