Administration och teknisk personal

Avd Admin utgörs av institutionens gemensamma administration.

Prodekan Per Franson per.franson@arch.kth.se
Prefekt Helena Mattsson helena.mattsson@arch.kth.se
HR-handläggare Ove Strind ove.strind@abe.kth.se    
Personalredogörare Flora Bahram flora.bahram@arch.kth.se    
Ekonom Ana Brené ekonomi@arch.kth.se    
IT Andreas Billing it@arch.kth.se    
Verkstad Anna Eklund anna.eklund@arch.kth.se    
Verkstad Henrik Stålhandske henrik.stalhandske@arch.kth.se    
Verkstad Zachary Ross zaro@kth.se    
Verkstad Kristoffer Dahl  
Vaktmästeriet Julio Cabrera vaktmasterie@arch.kth.se    
Informationsansvarig Carin Österlund infomaster@arch.kth.se        
Utbildningsadministratör Alexander Karetnikov alexander.karetnikov@arch.kth.se        
Utbildningsadministratör Paulina von Rahmel pauvr@kth.se        
Till sidans topp